Senyvo amžiaus žmonių socialinė globa, priežiūra ir slauga

Gera turėti namus… tačiau kartais gyvenimas taip susidėlioja, kad namų nebelieka arba pavargote buti vienas ar viena, o gal likote dviese tuščiuose namuose ir norite keisti gyvenimo būdą.

Mes siūlome Jums MŪSŲ NAMUS, KURIE GALĖTŲ TAPTI JŪSŲ NAMAIS, tai VšĮ VISOS LIETUVOS VAIKAI padalinys Tėvo Stanislovo vardo suaugusiųjų sodyba adresu Koncepto kaimas, Gilučių seniūnija, Elektrėnų savivaldybė.

Ø Tai pusiaukelė tarp Vilniaus ir Kauno, 5 km iki Elektėnų ir tiek pat iki Žaslių, 2,5 km iki Žaslių geležinkelio stoties, 2 km iki Gilučių.

Ø Koncepto kaimas yra įkurtas ant požeminių vandenų takoskyros – šis reiškinys gerai veikia žmogaus sveikatą – vandenys srūva į rytus ir į vakarus, čia ir upelis gauna pradžią…

Ø Mūsų namai – tikri namai, kuriuose galėsite gyventi kaip savo namuose, jaukiai įsikurti savo kambarį su atsivežtais savo mylimais daiktais, gal net baldeliais, kurie primintų Jūsų buvusius namus.

Ø Jei norėsite pasivaiksčioti miške – miškas už 50 metrų, jei norėsite sodo – jis čia pat už lango, jei norėsite pasisodinti asmeninį daržą, braškių – žemės yra, jei norėsite pro langą nusiskinti gėlę ir tai galėsite padaryti, yra gėlių darželis, kurį galėsite tobulinti, atsivežkite gėlių sėklų ar sodinukų, atsivežkite savo kambarinę gėlę – vietos ir jai užteks.

Ø Sodyboje yra ir gyvūliukų tvartas, o jame naminių paukščių, triušių, ožkų, galite atsivežti net savo karvutę ar kitą mylimą gyvūną.

Ø Norėdami pasivažinėti po gamtą su vežimu, galėsite patys važnyčioti arklį.

Ø Per mišką veda pasivaikščiojimo takas po gražias apylinkes, prie trykštančio šaltinio Verdenis, netoli ir kardinolo Sladkevičiaus tėviškė.

Ø Čia yra ir stalių dirbtuvės tiems, kas mėgsta meistrauti, keramikos dirbtuvės, rankdarbių kambarys su audimo staklėmis ir siuvimo mašina.

Ø Šalia gyvenamųjų kambarių esančioje virtuvėlėje galėsite papildomai pasigaminti mėgstamą patiekalą, o svetainėje paskaityti išsirinktą knygą ar pažiūrėti televizorių.

Ø Čia yra ir koplyčia, kurioje galėsite pabūti su savo mintimis tyloje ar pasimelsti.

Ø Yra pirtelė, o šalimais tvenkinys, į kurį, atsisėdę ant lieptelio, galėsite įmerkti pavargusias kojas.

Ø Turime transporto priemonių, bet šalia jų, jei turite, galite laikyti ir savo automobilį, o prireikus remonto, čia pat veikia ir mūsų automobilių remonto dirbtuvės.

Ø Čia Jus pasitiks nuoširdūs, rūpestingi ir kvalifikuoti darbuotojai, valgysite 4 kartus per dieną, bus užtikrinta sveikatos priežiūra ir slauga.

Mūsų namai laukia Jūsų

Socialinių paslaugų kaina sutartinė, nustatoma atsižvelgus į asmens poreikius.
Registracija ir informacija tel.: 861421531, el.paštas: sos.vaikai@gmail.com

Tai minėtos programos Pamiškės sodyba tęstinis projektas, kurio įgyvendinimui finansinę pagalbą taip pat suteikė “W.P.Schmitz” fondas iš Vokietijos, be to, sulaukėme ir kitų geranoriškų žmonių pagalbos.

Pastatytas gyvenamasis namas senyvo amžiaus bei neįgaliems žmonėms ir įrengta koplyčia, kurioje kiekvienas gali atsiriboti ir niekieno netrukdomas pabūti tyloje, pamąstyti, taip pat čia periodiškai vyksta pamaldos visiems PAMIŠKĖS SODYBOS gyventojams.

Priežastys, paskatinusios imtis šio projekto yra tos, kad šiame regione nėra tokio pobūdžio namų, o senyvo amžiaus žmonių, kuriems reikalinga socialinė pagalba, yra labai daug. Į šiuos namus priimami gyventojai iš vietinio bei kitų Lietuvos regionų. Turėdami galimybę bendrauti su šalia gyvenančiais globojamais vaikais, seneliai nesijaučia vieniši, išlaikomas abipusiai naudingas ryšys tarp kartų.

Įsteigę šią sodybą, siekiame bendradarbiauti su Elektrėnų savivaldybės administracija, kuri taip pat rodo iniciatyvą gerinti senyvo amžiaus žmonių iš aplinkinių kaimų padėtį.

Kiekvienas žmogus turi teisę turėti namus ir jaustis reikalingas. Siekiame, kad į mūsų sodybą atėję gyventi žmonės jaustųsi šių namų šeimininkais, neprarastų savo asmens identiteto, turėtų mėgstamą veiklą ir galėtų save realizuoti. Čia jie turi galimybę savo malonumui užsiimti: žemės ūkiu – dirbti žemės darbus, prižiūrėti gyvulius, įsteigtose dirbtuvėse lipdyti bei žiesti iš molio, kurti rankdarbius, kepti duoną, mokyti amato vaikus.