logo

VšĮ VISOS LIETUVOS VAIKAI įkurta 1989 m. (pirminis pavadinimas “Agentūra SOS-VAIKAI”, vėliau Labdaros ir paramos fondas VISOS LIETUVOS VAIKAI, kuris 2009 m. buvo pertvarkytas į viešąją įstaigą) privačia Elenos Kubilienės iniciatyva, siekiant įgyvendinti jos svajonę – skirti savo gyvenimą beglobiams vaikams ir per ilgą laiko tarpą subrandintą apsaugojamosios-auklėjamosios sistemos (sudarant sąlygas artimas gyvenimui šeimoje) vizijos pritaikymą, remiantis užsienio šalių analogiškų organizacijų veikla. 

Organizacija pradėjo veikti, kaip vasaros socializacijos ir reabilitacijos VAIKŲ SODYBA gražiame Vilniaus miesto Valakupių miške, buvusiame sovietinių laikų pareigūnų vasarnamyje. Visa tai peraugo į visus metus pastoviai veikiančias gyvenamąsias VAIKŲ SODYBAS: Valakupiuose Vilniuje ir Koncepto kaime Elektrėnų savivaldybėje. Nuo 2009 m. vaikų globos (rūpybos) veikla yra perkelta ir vykdoma tik Koncepto kaime Elektrėnų sav.

Be to, buvo įsteigta keliolika filialų su savomis sodybomis visoje Lietuvoje, kurie palaipsniui persiregistravo į savarankiškas tuo pačiu ar kitu pavadinimu veikiančias vaikus globojančias organizacijas. Per visą šį laikotarpį vieni mūsų globotiniai užaugo ir paliko mus, tačiau kasmet ateina vis kiti vaikai, kuriems reikia visapusiškos pagalbos. Keičiasi laikai, tačiau gyvenimo realybė yra tokia, kad našlaičių bei beglobių vaikų yra ir matyt vis dar bus ateityje.

VšĮ VISOS LIETUVOS VAIKAI bendradarbiauja su panašius tikslus turinčiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis, siekdami skleisti gailestingumo bei pagalbos šeimai ir vaikams pasaulio patirtį – padėdamas kitam, padėsi sau.